dlaczego carpol?

Dlaczego warto wybrać zabudowy dla niepełnosprawnych produkcji Carpol?

Liczby mówiące wszystko

Wymienione liczby stanowią konkretne potwierdzenie osiągnięć oraz zaufania, jakim darzą nas nasi klienci. Zdolność do efektywnej realizacji różnorodnych projektów i dostarczania rozwiązań wysokiej jakości jest kluczowym elementem budującym renomę naszej firmy.

> 232 wykwalifikowanych pracowników
27 lat takie mamy już doświadczenie na rynku
6 840 zabudów wykonywanych rocznie
18 564 ilość produkowanych komponentów rocznie
19 000 metrów kwadratowych produkcji
> 20 000 ponad 20 000 zabudów wykonanych w ciągu 3 ostatnich lat
dlaczego carpol?

Potwierdzona jakość

Niezawodność jest dla nas priorytetem, dlatego stale inwestujemy w rozwój technologiczny i unowocześnianie naszych metod produkcyjnych. Przez cały proces tworzenia naszych produktów, od projektowania do wykonania, dbamy o spełnienie najwyższych standardów jakościowych oraz zgodność z obowiązującymi normami i regulacjami. Dzięki temu nasi klienci mogą być pewni, że otrzymują produkty, na które mogą liczyć w każdej sytuacji.

 • IATF 16949
 • System zarządzania jakością ISO 9001:2015
 • System zarządzania środowiskowego ISO 14001
 • Wszystkie nasze zabudowy posiadają odpowiednie homologacje europejskie
 • Certyfikat Premium Partner von Volkswagen Nutzfahrzeuge
 • Certyfikat Ford Qualified Vehlice Modifer

(...) Carpol co najmniej od 10 lat zajmuje pozycje lidera w segmencie samochodów modyfikowanych Renault

Piotr Hajrych RENAULT POLAND

(...) Współpraca z firmą Carpol opiera się na wartościach jakimi są: odpowiedzialność, innowacyjność, bezpieczeństwo i partnerstwo.

CITROËN

(...) Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Carpol Sp. z o.o.

OPEL

(...) Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji poszczególnych projektów.

OPEL

(...) zabudowy są spójne z naszą linią produktową i wspólnie możemy zaoferować najwyższą jakość, wytrzymałość i trwałość auta bazowego z zabudową.

Artur Jakubiak VOLKSWAGEN

(...) Potwierdzeniem powyższego jest status VW Premium Partner, który Carpol jako pierwszy otrzymał w Polsce.

Artur Jakubiak VOLKSWAGEN

Zaufali nam najlepsi

Mamy 25 lat doświadczenia i autoryzację większości marek.

Masz pytanie?

Cokolwiek chcesz wiedzieć, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

złóż wniosek zadaj pytanie zobacz q&a

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek dodatkowe pytania lub chcesz o coś zapytać, przejdź na dół strony i uzupełnij formularz kontaktowy. Odezwiemy się w ciągu 24 godziny od momentu otrzymania od Ciebie zapytania. Pamiętaj, pracujemy od Poniedziałku do piątku od 8 do 16.

01
Kto może skorzystać z dofinansowania?

Osoba z niepełnosprawnością, która nie ma możliwości poruszania się bez wózka inwalidzkiego.

FAQ Arrow
02
Jakie dokumenty musisz złożyć, aby potwierdzić swoją niepełnosprawność?

Jest pięć dokumentów, które mogą to poświadczyć. Potrzebne Ci jest jedno z nich:

 

 • Ważne orzeczenie o niepełnosprawności ze wskazaniem stałej lub długotrwałej opieki lub pomocy innej osoby w związku ze znacznie ograniczoną możliwością samodzielnej egzystencji
 • Orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności
 • Orzeczenie lekarza o całkowitej niezdolności do pracy (Art. 5 pkt 1, 1a ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych – traktowanym na równi z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności)
 • Orzeczenie o zaliczeniu do I grupy inwalidów, które jest na równi traktowane z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności. (Art. 62 ust 2 pkt 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych – traktowanym na równi z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności)
 • Orzeczenie o stałej albo długotrwałej niezdolności do pracy w gospodarstwie rolnym, które jest traktowane na równi z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności(Art. 62 ust 3 pkt 1 ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 r. o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych – traktowanym na równi z orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności)
FAQ Arrow
03
Jakie samochody, które podlegają dofinansowaniu jest w stanie zrealizować Carpol?

Samochody osobowe dostosowane do potrzeb pasażera poruszającego się na wózku inwalidzkim, gdzie możliwa jest podróż osoby z niepełnosprawnością na wózku inwalidzkim bez konieczności przesiadania się z wózka inwalidzkiego na fotel pasażera. Niestety Carpol nie zabudowuje samochodów osobowych, dostosowanych do potrzeb kierowcy poruszającego się na wózku

FAQ Arrow
04
Czy dofinansowaniu podlegają zarówno nowe jak i używane samochody?

Tak. Natomiast samochód używany nie może mieć pierwszej daty rejestracji wcześniejszej niż 72 miesiące od daty podpisania umowy na dofinansowanie (ogólnie mówiąc nie może być starszy niż 6 lat).

FAQ Arrow
05
Jak długo czeka się na samochód?

W zależności od tego czy wybierzesz samochód nowy czy używany, jaką markę i model na samochód czeka się od miesiąca do ośmiu. Carpol zabuduje samochód w 3 tygodnie od daty przyjazdu pojazdu do nas do firmy.

FAQ Arrow
06
Jak długo musisz użytkować dofinansowany pojazd?

Nie możesz sprzedać pojazdu dofinansowanego ze środków Programu przez okres co najmniej 5 lat od dnia otrzymania dofinansowania.

FAQ Arrow