Strzałka powrotu WRÓĆ DO LISTY
Promocje 01.05.2024

Skrzynie pełne nagród – Drugi etap!

 • Zobacz co możesz wygrać w nowym konkursie
 • Znajdziesz załączniki potrzebne do wzięcia udziału w konkursie
 • Przeczytasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i regulamin

Wspólne wygrane przez cały rok!

Pod tym hasłem zaczynaliśmy rok i właśnie rozpoczynamy nowy konkurs. Wystarczy, że sfinalizujesz 4, 8, 14 lub 26 zamówień na zabudowy skrzyniowe Carpol w jednym kwartale, a otrzymasz wyjątkowe nagrody!

Nagrody

W drugim kwartale przygotowaliśmy aż trzy rodzaje skrzyń nagród, a także jedną bonusową skrzynię:

 • Skrzynia Nagród 1:
  Kosz piknikowy dla dwóch osób
 • Skrzynia Nagród 2:
  Piec do pizzy
 • Skrzynia Nagród 3:
  Grill gazowy LANDMANN
 • Skrzynia Bonusowa:
  Konsola NINTENDO Switch!

Etapy konkursu

 • Etap I: od 1 lutego 2024 do 30 kwietnia 2024
 • Etap II: od 1 maja 2024 do 31 lipca 2024
 • Etap III: od 1 sierpnia 2024 do 31 października 2024
 • Etap IV: od 1 listopada 2024 do 31 stycznia 2025

Załączniki do pobrania
http://nowe.carpol.pl/wp-content/uploads/2024/02/Regulamin_konkursu_SPN-Wzory.docx

Regulamin
http://nowe.carpol.pl/wp-content/uploads/2024/02/Regulamin_konkursu_SPN.docx


FAQ

Czy jest jakieś dodatkowe zadanie konkursowe?

Nie, uczestnik otrzymuje prawo do Nagrody po złożeniu i opłaceniu określonej liczby zamówień w imieniu Dealera w okresie trwania danego Etapu Konkursu.

Czy  mogę zamówienia z jednego etapu przenieść na inny etap?

Nie, zamówienia złożone i opłacone w danym Etapie nie są uwzględniane przy ustalaniu prawa do Nagród w kolejnym etapie nawet w przypadku kiedy w danym etapie nie uprawniałyby do otrzymania Nagrody. 

Czy edycje będą powtarzane?

Tak, planujemy 4 edycje tego konkursu i w każdym planujemy inne nagrody. 

Które produkty liczą się w konkursie?

Skrzynie otwarte bez plandeki, skrzynie zamknięte z plandeką, skrzynie międzynarodowe z kabiną górną, skrzynie międzynarodowe z kabiną tylną. 

Czy mogę podsumować zamówienia innego pracownika z moimi?

Nie, liczba zamówień uprawniających do nagrody dla danego Uczestnika nie może być sumowana z zamówieniami innego Uczestnika, a także nie może być przekazywana na rzecz innego Uczestnika.

Czym jest sfinalizowanie zamówienia? 

Definicję sfinalizowanego zamówienia najlepiej wyjaśni fragment z regulaminu: Zadaniem konkursowym jest złożenie przez Uczestnika w imieniu Dealera zamówienia u Organizatora za pomocą Systemy Organizatora,  na wykonanie Zabudowy na samochodzie dostawczym  i opłacenie tego zamówienia w okresie trwania danego Etapu Konkursu.  

Kto może wziąć udział w konkursie?

W konkursie „Skrzynie pełne nagród” mogą wziąć udział wyłącznie osoby fizyczne, pełnoletnie, pracownicy Dealerów Samochodowych współpracujących z Carpol Sp. z o.o., posiadający uprawnienia do składania zamówień w imieniu dealera oraz uzyskali zgodę swojego pracodawcy na udział w konkursie.

Gdzie mogę uzyskać więcej informacji lub zgłosić wątpliwości?

Dodatkowe pytania można kierować na adres skrzyniepelnenagrod@carpol.pl lub do swojego opiekuna marki Carpol Sp. z o.o. Błędy, wątpliwości i reklamacje również można zgłaszać na ten adres mailowy.

Czy inne rodzaje zabudów niż skrzyniowe liczą się do zamówień? 

Nie, do nagród uprawnia złożenie zamówień na Zabudowy Skrzyniowe, z wyłączeniem: zabudów kontenerowych izolowanych, zabudów kontenerowych nieizolowanych, Busów 9-osobowych, autobusów, izoterm, brygadówek, wywrotek, zabudów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, Camperów oraz innych zabudów nie mieszczących się w ramach definicji Zabudów określonych w niniejszym Regulaminie.

Czy automatycznie biorę udział  konkursie?

Nie, najpierw musisz pobrać, wypełnić i wysłać do nas załączniki do regulaminu – w formie skanów. 

Czy mam prawo do więcej niż jednej nagrody w etapie?

Uczestnik uzyskuje prawo tylko do jednej nagrody w danym Etapie z wyłączeniem Nagrody Specjalnej, która przysługuje jako nagroda dodatkowa do Skrzyni 3. Czyli w każdym etapie (co 3 miesiące) można wygrać co najmniej 1 nagrodę. 

Carpol logo

Carpol to polski producent zabudów z 25-letnim doświadczeniem, który tworzy zabudowy dostosowane do potrzeb biznesowych. Firma oferuje kompleksową adaptację pojazdów, dzięki czemu może zagwarantować najlepszą jakość i funkcjonalność swoich produktów. Powstała z pasji do motoryzacji, a dzisiaj z dumą nazywa się liderem na rynku samochodów zabudowywanych. Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy i nowościami produktowymi.

Carpol logo

Carpol to polski producent zabudów z 25-letnim doświadczeniem, który tworzy zabudowy dostosowane do potrzeb biznesowych. Firma oferuje kompleksową adaptację pojazdów, dzięki czemu może zagwarantować najlepszą jakość i funkcjonalność swoich produktów. Powstała z pasji do motoryzacji, a dzisiaj z dumą nazywa się liderem na rynku samochodów zabudowywanych. Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy i nowościami produktowymi.

Strzałka powrotu WRÓĆ DO LISTY