Strzałka powrotu WRÓĆ DO LISTY
News 31.05.2023

Ogromna zmiana na rynku zabudów, czyli start promocji “Gwarancja 2+1 rok więcej, dla Ciebie”

 • Dlaczego w Carpol zdecydowaliśmy się na podniesienie poprzeczki i jako jedyni na rynku oferujemy w promocji 3 letnią gwarancję na zabudowy skrzyniowe
 • Czego dotyczy promocja i jak zyskać rok dłużej na zabudowy skrzyniowe (formularz rejestracyjny znajdziesz poniżej)
 • Czym jest pojazd bazowy, a czym zabudowa skrzyniowa i dlaczego warto to wiedzieć w kontekście promocji

Od dziś każdy kto zakupi samochód dostawczy wraz z zabudową skrzyniową Carpol może bezpłatnie przedłużyć jej gwarancję z dwóch na trzy lata! Wystarczy zarejestrować swoją zabudowę na naszej stronie.


Carpol od 26 lat specjalizuje się w produkcji zabudów i od początku stawia sobie za cel zapewnienie najwyższej jakości naszych produktów. Szczególnie dziś, gdy widzimy ogromny rozwój transportu a wraz z nim jeszcze bardziej intensywną eksploatację naszych produktów, stawiamy na pełne bezpieczeństwo i odpowiednią gwarancję naszych zabudów. Wiemy przecież jak istotną funkcję pełnią w firmach, które opierają swój biznes na szybkim, pewnym i bezpiecznym transporcie. Jako lider w branży zabudów aut dostawczych, który przez ostatnie lata wybudował kolejne hale produkcyjne, usprawniał procesy produkcyjne, podnosił jakość, chce pokazać pełne zaufanie do naszych produktów. Decydujemy się na przedłużenie gwarancji, zwłaszcza gdy na rynku motoryzacyjnym występuje ograniczona liczba pojazdów, co powoduje większe, trudniejsze i dłuższe eksploatacje zabudów. Chcemy, aby nasza odpowiedź na rosnące oczekiwania branży motoryzacyjnej i nasze zaangażowanie w zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa stworzyła okazję do oszczędności i zapewniła komfort dla każdego naszego partnera. Jesteśmy pewni, że jakość naszych produktów i dodatkowa gwarancja przyczynią się do rozwoju przedsiębiorstw korzystających z naszych rozwiązań.

Przedłużenie gwarancji na zabudowy skrzyniowe stanowi nie tylko wyraz naszego zaangażowania w długotrwałe zadowolenie naszych klientów, lecz także jest kluczową strategią w utrzymaniu ich lojalności oraz w budowaniu naszej reputacji jako firmy o wysokim standardzie jakości. Dłuższa gwarancja na zabudowy skrzyniowe jest również dowodem naszej odpowiedzialności za nasze produkty. Jako lider na rynku dążymy do ustanawiania nowych standardów jakościowych. Przez wiele lat zdobyliśmy zaufanie naszych klientów, a teraz możemy im zapewnić jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Grzegorz Karwański, Dyrektor Operacyjny Carpol

Jakie są 3 kroki do pozyskania gwarancji?

 • Kupując samochód dostawczy z zabudową skrzyniową upewnij się, że dealer wybrał zabudowę Carpol,
 • W ciągu 30 dni od daty rejestracji pojazdu wejdź na tę stronę Platforma rejestracyjna promocji 2+1, uzupełnij tam swoje dane wraz z danymi zabudowy i zaakceptuj regulamin,
 • To wszystko! Twoja gwarancja jest aktywna.

Odebrałeś zabudowę?

Kliknij w poniższy przycisk żeby zarejestrować się i aktywować gwarancję!Na czym dokładnie polega “Gwarancja 2+1 rok więcej, dla Ciebie”? 

Kupując auto dostawcze w pierwszej kolejności klient wybiera swoją ulubioną markę i model czyli tak naprawdę model pojazdu bazowego. Na rynku dostępne są m.in takie pojazdy bazowe jak Renault Master, Iveco Daily, VW Crafter, Opel Movano, Mercedes Sprinter, Ford Transit, Fiat Ducato, czy Citroen Jumper.

Pojazd Bazowy, model 3D z konfiguratora zabudów Carpol

Na zdjęciu powyżej widać podwozie, które nie jest wyposażone w zabudowę. Do każdego pojazdu bazowego dealerzy, czyli nasi partnerzy dobierają odpowiednią zabudowę – produkowaną i montowaną w Carpolu.

W zależności od specyfiki biznesu oraz potrzeb klienta może on wybierać pomiędzy czterema rodzajami zabudów skrzyniowych.

1. Zabudowy skrzyniowe otwarte (bez plandeki)

2. Zabudowa skrzyniowa z plandeką

3. Zabudowy skrzyniowe z międzynarodową kabiną górną MAX

4. Zabudowy skrzyniowe z międzynarodową kabiną tylną LongCabJak można zauważyć na tych modelach zmienia się właśnie to co nazywamy zabudową pojazdu.

Zaznaczone elementy, które nazywamy zabudową.


Dzięki zrozumieniu różnic pomiędzy pojazdem bazowym, a zabudową możemy poznać elementy objęte przedłużoną gwarancją. Promocja dotyczy zabudów skrzyniowych wyprodukowanych przez Carpol i dotyczy wszystkich elementów produkowanych przez Carpol, z wyłączeniem produktów pochodzących od dostawców zewnętrznych.

Gwarancją są objęte:

 • konstrukcja skrzyni w tym stelaż, odeskowanie, burty oraz elementy wydłużające ramę,
 • podłoga oraz uchwyty ładunku,
 • kabina sypialna z wyposażeniem elektrycznym,
 • ogrzewanie postojowe,
 • osłony boczne, zbiorniki na wodę, skrzynki narzędziowe, oświetlenie zewnętrzne, stopień wejściowy.

Gwarancją nie są objęte:

 • plandeka,
 • poduszki pneumatyczne,
 • zespół dodatkowego akumulatora,
 • inne akcesoria wyżej niewymienione z pochodzące od dostawców zewnętrznych.

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega promocja?

Promocja polega na przedłużeniu gwarancji producenckiej o 1 rok na Produkt promocyjny, na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie

Jak długo trwa promocja?

Promocja trwa od 08.05.2023 do 31.12.2023.

Czego dotyczy promocja?

Promocja dotyczy zabudów skrzyniowych wyprodukowanych przez Carpol. Promocją objęty jest wyłącznie Produkt Promocyjny fabrycznie nowy, odebrany przez Uczestnika w czasie trwania promocji.

Co jest wymagane, żeby wziąć udział w promocji?

Warunkiem skorzystania z promocji jest zarejestrowanie produktu na stronie internetowej https://nowe.carpol.pl/platforma2plus1/, nie później niż 30 dni od daty pierwszej rejestracji produktu promocyjnego. Rejestracja musi być dokonana zgodnie z wytycznymi na stronie rejestracyjnej.

Czy promocja dotyczy wielu produktów?

Tak! Nie określiliśmy limitu produktów, które można kupić w ramach promocji.

Co jeżeli niepoprawnie wypełnię dane zgłoszeniowe?

Jeżeli niepoprawnie uzupełnisz dane zgłoszeniowe, (ale i tak umożliwi to kontakt) to skontaktujemy się z Tobą z prośbą o poprawienie danych. Żeby gwarancja została przedłużona o rok będziesz musiał to zrobić w ciągu 30 dni od dnia wpłynięcia Twojego niepełnego zgłoszenia.

Czy dostanę potwierdzenie przyznania przedłużonej gwarancji Carpol?

Tak, zostanie ono przesłane do Ciebie drogą elektroniczną w ciągu 30 dni od dnia prawidłowego zgłoszenia produktu promocyjnego.

Czy mogę przedłużyć gwarancję o więcej niż rok?

Uczestnikowi promocji przysługuje tylko jedna przedłużona gwarancja na jeden produkt, to oznacza, że nie można przedłużyć gwarancji na zabudowę o więcej niż 1 rok.

Jaki mam czas na zgłoszenie usterki?

Zgłoszenie wady Zabudowy na podstawie niniejszej gwarancji powinno nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 30 dni od jej wykrycia.

Co w przypadku zgłoszenia zgłoszenia naprawy elementu nieobojętnego gwarancją?

Nie martw się! W takim przypadku, przed podjęciem prac naprawczych nasz Serwis skontaktuje się z Tobą i zaproponuje wycenę naprawy. To od Ciebie zależy jakie kroki dalej zostaną podjęte.Regulamin promocji  

Tutaj znajdziesz pełen regulamin naszej promocji, kliknij.

Carpol logo

Carpol to polski producent zabudów z 25-letnim doświadczeniem, który tworzy zabudowy dostosowane do potrzeb biznesowych. Firma oferuje kompleksową adaptację pojazdów, dzięki czemu może zagwarantować najlepszą jakość i funkcjonalność swoich produktów. Powstała z pasji do motoryzacji, a dzisiaj z dumą nazywa się liderem na rynku samochodów zabudowywanych. Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy i nowościami produktowymi.

Carpol logo

Carpol to polski producent zabudów z 25-letnim doświadczeniem, który tworzy zabudowy dostosowane do potrzeb biznesowych. Firma oferuje kompleksową adaptację pojazdów, dzięki czemu może zagwarantować najlepszą jakość i funkcjonalność swoich produktów. Powstała z pasji do motoryzacji, a dzisiaj z dumą nazywa się liderem na rynku samochodów zabudowywanych. Zapraszamy do zapoznania się z historią firmy i nowościami produktowymi.

Strzałka powrotu WRÓĆ DO LISTY